O nas

Avis Ekologiczne Place Zabaw

Nowoczesność, niezawodność, bezpieczeństwo i gwarancja jakości. Tym kierujemy się projektując i budując nasze place zabaw. Na rynku działamy od 2002 roku współpracując z miastami, gminami, spółdzielniami mieszkaniowymi, szkołami i przedszkolami. Zrealizowaliśmy już ponad dziesięć tysięcy zamówień z Polski i Europy.

W naszej ofercie znajdują się: zestawy drewniane, zestawy metalowe, zestawy dedykowane, zestawy dla maluchów, huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownice, trampoliny, huśtawki wagowe, linaria, ścieżki zdrowia, siłownie zewnętrzne, zestawy do street workoutu, elementy edukacyjne oraz mała architektura: ławki, altanki, kosze na śmieci, stojaki na roweru.

Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Podczas produkcji nie zatrudniamy podwykonawców co gwarantuje najwyższą jakość za najniższą cenę. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam ugruntować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć bardzo bogatą wiedze w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych.

Podstawą naszej oferty są zestawy w wersji Standard zbudowane na bazie drewna sosnowego rdzeniowego, toczonego cylindrycznie mocowanego w betonowych fundamentach. Wersja Standard może występować w tzw. wersji Standard „Plus” – mocowanie do podłoża za pomocą stalowych kotw.

W tym roku mamy przyjemność przedstawić Państwu nową linię tych samych urządzeń w wersji Premium, Premium „Plus” i Exclusive „Plus”. Urządzenia w wersji Premium budowane są na bazie drewna bezrdzeniowego toczonego cylindrycznie. Tak samo jak w wersji Standard klient ma możliwość zamówienia wersji mocowanej do podłoża za pomocą stalowych kotw – Premium „Plus”.

Nowością w naszej ofercie jest trzecia linia urządzeń w wersji Exclusive „Plus”. Bazą tych produktów jest drewno klejone warstwowo. Wersja Exclusive „Plus” mocowana jest do podłoża za pomocą stalowych kotw. Do produkcji bujaków sprężynowych, zabezpieczeń oraz daszków w zestawach wykorzystujemy sklejkę z drzew liściastych, wodoodporną, laminowaną filmem melaminowym. Oferujemy także możliwość zamiany elementów wykonanych ze sklejki na płytę HDPE – wersja Lux HDPE.

Wszystkie urządzenia z naszej oferty oraz materiały z których zostały wykonane posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty. Udzielamy 36 miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia w swojej ofercie, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje zasięgiem teren całej Polski.