Rozdajemy prezenty z okazji 20-lecia firmy

Dziś nasza firma świętuje 20 lat działalności! Kiedy wykonywaliśmy pierwsze place…
Krzysztof Krawczyk królował na listach polskich przebojów, w salonach można było kupić zupełnie nowego Passata 1.9 TDI, litr benzyny kosztował mniej niż 3 złote, a oczy całego świata zwrócone były w stronę Adama Małysza, który po raz drugi zdobywał właśnie Kryształową Kulę!


Właśnie wtedy niewielka firma produkująca place zabaw rozpoczęła swoją działalność. Słuchając Ready For Victory od Modern Talking śpiewająco opracowaliśmy, złożyliśmy i zamontowaliśmy nasze pierwsze place, które jeszcze niedawno służyły najmłodszym. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że zajdziemy tak daleko! Udało się - nasza firma rozwija się, produkujemy i montujemy nowoczesne i bezpieczne place zabaw w całym kraju i poza jego granicami. Mamy także ambitne plany na przyszłość! Dziś dziękujemy wszystkim którzy sprawili, że jesteśmy w tym miejscu i możemy świętować nasze 20-lecie: naszym pracownikom, kontrahentom, klientom i przyjaciołom firmy! Bez Was to by się nie udało!


Z okazji naszych 20-stych urodzin mamy dla Was prezent! Do każdego zamówienia* dokładamy Huśtawkę ważkę nr. 84 zupełnie gratis. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam ono do gustu tak jak nasz pierwszy i wszystkie kolejne place zabaw.


*Oferta dotyczy wyłącznie zamówień na kwotę min. 10 tys zł i trwa wyłącznie do 18 marca 2022 r.

Avis place zabaw - 20 lat działalności

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.