Promocja "Zrealizuj Maluch + z Avisem!"

Zrealizuj Maluch + z Avisem!

W związku z realizacją kolejnej odsłony programu Maluch+, przygotowaliśmy dla Państwa moc korzyści i promocji. Jeśli szukają Państwo urządzeń na plac zabaw, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Realizując projekt Maluch + z naszą firmą możesz liczyć na:

- elastyczne formy płatności
- szybką realizację zlecenia
- specjalnie przygotowane promocje i rabaty
- doradztwo naszych konsultantów

PROMOCJE:

Promocja 5+ - zrób zakupy na dowolną kwotę, a dostaniesz od nas voucher o równowartości 5% Twojego zamówienia na kolejne zakupy w naszej firmie

Promocja 50+ - złóż zamówienie, w którym znajdzie się dowolny bujak, a my obniżymy jego cenę o 50%

Promocja prezent+ - do każdego zamówienia powyżej 15 tysięcy złotych dodamy huśtawkę ważkę (nr. 84) lub komplet grillowy dla przedszkoli (nr. 220)

Promocja bujak+ - zrób zakupy na min. 30 tysięcy złotych, a my dodamy do Twojego zamówienia bujak za symboliczne 1 zł

 

REGULAMIN PROMOCJI

1. Nazwa promocji: "Zrealizuj Maluch+ z Avisem"

Organizatorem promocji jest Avis Ekologiczne Place Zabaw S. C. Marek Małecki i Karina Małecka, zwany dalej („Organizator").

2. Warunki korzystania z promocji:

2.1 Czas trwania promocji: 01.06.2023 r. – 31.08.2023 r.

2.2 Miejsce przeprowadzenia promocji – Sklep stacjonarny Avis na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz zamówienia składane za pośrednictwem poczty e-mail.

2.3 Z promocji może skorzystać osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną.

3. Szczegółowe warunki promocji

3.1 Promocja polega na przyznaniu klientowi dodatkowych środków na zakupy lub prezentu do zamówienia. Akcja promocyjna podzielona jest na 4 części:
- "5+" - Klient otrzymuje voucher o wartości 5% kwoty wydanej wyłącznie na zabawki/urządzenia z danego zamówienia. Voucher ten może wykorzystać przy kolejnym zamówieniu, wyłącznie na zakup zabawek/urządzeń. Voucher ważny jest do końca promocji tj. 31.08.2023 r. Cena za usługi, materiały, siłownie zewnętrzne oraz street workout nie jest wliczana do rabatu. Rabat nie może być wykorzystany na opłacenie usług, materiałów, siłowni zewnętrznych oraz street workout.
- "50+" - Klient w zamian za złożone zamówienie otrzyma 50% rabatu na dowolny bujak będący przedmiotem tego zamówienia.
- "Prezent+" - Klient w zamian za złożone zamówienie, opiewające na kwotę wyższą niż 15 tysięcy złotych otrzyma bezpłatnie huśtawkę ważkę (nr. 84) lub komplet grillowy (nr. 220)
- "Bujak+" - Klient w zamian za złożone zamówienie, opiewające na kwotę 30 tysięcy złotych lub wyższą, otrzyma możliwość dokupienia dowolnego bujaka z oferty za jedyne 1 zł.
Poszczególne części promocji nie łączą się. Promocja "Zrealizuj Maluch+ z Avisem" nie łączy się z innymi promocjami.

3.3 Przyznane wyżej wymienionych bonusów jest możliwe do wykorzystania wyłącznie podczas dokonywania transakcji, za którą dany bonus został przyznany. Bonus ten nie jest możliwy do wykorzystania w późniejszym czasie. Niewykorzystane bonusy przepadają. Bonusy nie mogą być przekazane na rzecz osób trzecich.

 

3.4 Wyjątkiem od punktu 3.3 jest voucher przyznawany za promocję "5+", który jest ważny do ostatniego dnia konkursu tj. 31.08.2023 r. 

3.5 W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

3.6 Organizator może wprowadzić zmiany w niniejszym Regulaminie w trakcie trwania promocji. Zmienione warunki Regulaminu zostaną udostępnione na stronie internetowe www.avisplacezabaw.pl. Wprowadzone zmiany obowiązują od daty ogłoszenia zmienionego Regulaminu, zgodnie ze zdaniem poprzednim. Data zmiany Regulaminu zostanie wskazana również w treści Regulaminu. Zmiany niniejszego Regulaminu nie mają zastosowania do klientów, które przystąpiły do promocji przed datą wprowadzenia zmiany.

3.7 Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

3.8 Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.06.2023 r.

Lublin, dnia 01.06.2023

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.