Dostawa i montaż placów zabaw

Dostawa i montaż

Firma AVIS S.C. Ekologiczne Place Zabaw jest jedną z wiodących firm w Polsce zajmujących się produkcją i montażem ekologicznych placów zabaw. Ekipy montażowe są przeszkolone w zakresie bezpiecznego montażu placów zabaw z zachowaniem norm PN-EN 1176:2009 dotyczących zasad projektowania, produkcji i montażu placów zabaw, a także wymogów rządowego programu „Radosna Szkoła”.Sprzęt jakim dysponują montażyści umożliwia szybki i sprawny montaż urządzeń na terenie całego kraju z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Warunki motażu

Zamawiający na zamówieniu określa rodzaj urządzeń, warunki dojazdu do miejsca montażu ze szczególnym wskazaniem na wymiary placu, powierzchnię oraz ukształtowanie terenu. Montażysta jest przygotowany do montażu urządzeń w gruncie wolnym od instalacji i trwale osadzonych przedmiotów utrudniających lub uniemożliwiających prawidłowy montaż tj. instalacji sanitarnej, elektrycznej, gazowej itp.

Nie montujemy urządzeń w nawierzchniach betonowych, asfaltowych, stropach czy pozostałościach po fundamentach.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.