Dlaczego warto wybrać siłownie zewnętrzne oferowane przez Avis?

Firma Avis Ekologiczne Place Zabaw jest liderem w swojej branży. Oprócz zawartych w nazwie placów zabaw, w ofercie znajdują się również siłownie zewnętrzne, będące uzupełnieniem potrzeb naszych klientów. Są to wysokiej jakości urządzenia produkowane w Polsce, dzięki czemu wyróżniają się swoją jakością, różnorodnością oraz dostępnością.

 

Podobnie jak nasze place zabaw, siłownie produkowane są w Polsce. Przekłada się to na ich jakość oraz funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, produkty odporne są na działanie wszelkich czynników atmosferycznych oraz prób zniszczenia. To wszystko zostało osiągnięte przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowników sprzętu.

 

Z urządzeń korzystać mogą wszystkie osoby powyżej 10 roku życia oraz o wadze nie przekraczającej 150 kg. Sprzęt jest w pełni przystosowany dla młodzieży, dzieci oraz osób starszych – także tych, które potrzebują ćwiczeń do celów rehabilitacyjnych. Poświadcza to aktualny certyfikat przyznany tym urządzeniom. Jest on gwarancją spełniania obecnych, polskich oraz europejskich norm bezpieczeństwa: PN-EN 16630:2015, PN-EN 1176-1:2009 oraz PN-EN 1176-7:2009.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy pełną paletę najróżniejszych urządzeń do ćwiczeń. Od maszyn jednostanowiskowych do dwustanowiskowych. Mamy w ofercie każdy sprzęt umożliwiający ćwiczenia wybranej partii ciała. Dzięki temu stworzyć można miejsce, które nie będzie odbiegało od standardów przyjętych w specjalistycznych siłowniach, dostępnych na rynku.

 

Niewątpliwym atutem w porównaniu do tradycyjnych siłowni jest umiejscowienie naszych produktów na świeżym powietrzu. Dzięki temu, można zrezygnować z ciasnych i dusznych pomieszczeń, w których z trudem złapać oddech. Przynosi to niewątpliwe korzyści osobom, które podczas treningu zażywają świeże powietrze. Co więcej, sprzęt do ćwiczeń posłuży nie tylko osobom dbającym o kondycję, czy utrzymanie siły fizycznej. Oprócz urządzeń stworzonych z myślą o dużym wysiłku, takich jak wyciąg górny czy wyciskanie, dostępne są również sprzęty poprawiające zręczność. To one przydatne będą zwłaszcza dla osób starszych, którym nie zaleca się podejmowania wymagających fizycznie ćwiczeń.

 

Możliwości montażu tych urządzeń są niemal nieograniczone. Idealnie spełnią swoją rolę przy placach zabaw, w parkach, lub innych obiektach przeznaczonych do rekreacji. Z pewnością skorzystają z nich nie tylko osoby aktywnie trenujące. Sprzęt zacheci również młodzież do aktywnych form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

 

Urządzenia siłowni zewnętrznych będą idealnie uzupełniały place zabaw oraz wszelkie miejsca rekreacji. Dzięki swojej uniwersalności skorzystają z nich osoby w każdym wieku. Jakość sprzętu, która jest kluczowa dla użytkowników i z pewnością odwdzięczy się jego wytrzymałością. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz siłownię, która idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.

 

http://www.avisplacezabaw.pl/produkty/silownie-zewnetrzne

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.