Zapłać teraz - zamontuj na wiosnę

Place, które nasi klienci zamówią do końca 2022 roku zamontujemy na wiosnę przyszłego roku! Złóż zamówienie na wybrane urządzenia, a najmłodsi będą cieszyć się nowym placem zabaw, gdy tylko zrobi się cieplej. My zadbamy o resztę!

Skorzystaj z naszej aktualnej promocji, dzięki której zyskasz atrakcyjne urządzenia w najlepszych cenach na rynku. Czekają na Ciebie funkcjonalne urządzenia drewniane i metalowe, wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Od 20 lat dostarczamy place zabaw do przedszkoli, szkół, urzędów, hoteli. Nasze place można spotkać w parkach i na osiedlach w całej Polsce. Już dziś dołącz do tysięcy zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się sprawdzonymi i bezpiecznymi zabawkami.

Tylko u nas transport i montaż na terenie całego kraju jest bezpłatny, a każde nasze urządzenie objęte jest gwarancją na 36 miesięcy od daty montażu.

 

Jak to działa?

ZAPYTANIE

Wybierz interesujące Cię urządzenia, które chcesz aby znalazły się na Twoim placu zabaw i wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza na stronie www, lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych doradców.

WYCENA

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i wybiorą idealne urządzenia na plac zabaw. Doradzą w kwestii funkcjonalności i dobiorą zestawy dopasowane do Twojego budżetu.

FAKTURA

Potwierdź zamówienie mailowo i opłać je. My wykonamy plac, bezpłatnie będziemy go magazynować i zamontujemy w 2023 roku.

MONTAŻ i TRANSPORT GRATIS

Ustalimy dogodne dla Ciebie warunki i termin montażu, gdy warunki pogodowe na to pozwolą.

  • Bezpłatny transport dotyczy zamówień powyżej 3000 zł netto

 

 

 

 

Regulamin promocji

1

Organizatorem promocji jest Avis S.C. Ekologiczne Place Zabaw Marek Małecki, Karina Małecka.

2

Promocja dostępna jest na stronie www organizatora, oraz przy zakupach za pośrednictwem maila info@avisplacezabaw.pl lub telefonicznie.

3

Czas trwania akcji. 10.11.2022 – 31.12.2022.

4

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie, w trakcie trwania promocji. Wszelkie zmiany wprowadzone w regulaminie zostaną opublikowane na stronie avisplacezabaw.pl.

5

Skorzystanie z promocji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

6

W sprawach nie uregulowanych regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy prawa, w tym w szczególności Kodeksu Cywilnego. Ewentualne spory wynikłe poddają rozstrzygnięciu przez Sąd właściwy dla miejsca siedziby Zamawiającego.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.